Zadzwoń i zapytaj o wycenę: 605 581 310

MultiPurpose

Zastosowanie płytek wielkoformatowych

Płytki wielkoformatowe stały się w ostatnim czasie niezwykle modne. Niezależnie od tego czy zastosujemy je w łazience, holu, czy też w innym pomieszczeniu, nadadzą mu nowoczesnego charakteru.

ORŁY BRANŻY BUDOWLANEJ 2018

Nasza firma: Wykończenia wnętrz "Kuszewski" została laureatem w plebiscycie Orły Branży Budowlanej 2018 w mieście Wrocław. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wystawienie opini na gmaps oraz facebooku, gdyż to właśnie dzięki Wam mogliśmy osiągnąć ten sukces.

Firma remontowa "Kuszewski" - budowlaniec roku 2016

Firma remontowa Kuszewski przypomina o wygranej w plebiscycie na najlepszego budowlańca roku 2016 organizowanym przez Gazetę Wrocławską.

Jak przygotować się do remontu?

Remont mieszkania to spore wyzwanie, jednak odpowiednie przygotowanie może pomóc w usprawnieniu całego przedsięwzięcia. Planując remont, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, które pomogą zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowych kosztów. Planowanie remontu to przede wszystkim wyzwanie logistyczne, wypracowany harmonogram z pewnością pozwoli zapanować nam terminami i budżetem.

Jak wybrać panele podłogowe?

Podłoga to kluczowy element wyposażenia mieszkania. Odpowiednio dobrana powinna komponować się z otoczeniem, kolorem ścian, meblami, drzwiami – z ogólnym charakterem mieszkania. Przy wyborze podłogowych paneli warto skoncentrować się nie tylko na estetyce, ale również na funkcjonalności. Jak więc wybrać spośród setek dostępnych na rynku modeli?

Go to top of page